DOGTREKKINGOVÉ HRÁTKY JARNÍM POLABÍM 26. 3. 2011

 

DOGTREKKINGOVÉ HRÁTKY JARNÍM POLABÍM

26. 3. 2011 

O této akci mi napsala Deniska a já jsem téměř bez váhání poslala přihlášku na svůj první MID (45 km). Jak se akce blížila, měla jsem čím dál tím větší obavy, jestli to zvládnu, ale už jsem nechtěla couvnout.

V pátek jsem naložila Faraa, Astičku a Bloxi a vyrazila k Denisce, Ivovi a Abince. Společně jsme pak v sobotu ráno vyrazili na místo konání. Bohužel jsme měli cestou komplikace a na místo dorazili na poslední chvíli. Ještě jsem se ani nerozkoukala a už jsem stála na startu s Astičkou. 3, 2, 1, START a začal můj první MID. Bloxi startovala minutu po nás s Kubou, tak jsme za rohem na ně počkali, abychom šli společně. Zpočátku šlo vše hladce - cesta byla pěkně popsaná a kilometry ubíhaly. Pak se bohužel Kubovi stalo něco s nohou, a přestože se snažil ještě cca 10 km přetrpět bolest, musel nakonec odstoupit. To do cíle zbývalo 10,5 km. Pro Kubu dojel Ivo (který šel 27 km s Faraonkem - děkuju!) a tak jsem ho požádala, aby mi dovez rozdvojku.

Ano, rozhodla jsem se, že pokud to mám dojít já s Astou, tak bude s náma i Bloxi. Docela jsem si tím na sebe ušila bič, protože holky vedle sebe táhly jak zběsilé, zatímco mé tělo už pociťovalo únavu. I když to byl náročný závěr, nelituju. Chvíle, kdy jsme rozrazili dveře od hospody a mě došlo, že jsem to zvládla, za to rozhodně stála!

Opět sme spali u Denisky. Tímto se omlouvám, že jsem okamžitě po sprše a báječné večeři vytuhla. Ráno jsem vstala a až na ukrutnou bolest kolena (kterou záhy zahnala mast) jsem na sobě těch 45 km vůbec necítila. A tak jsme všichni společně vyrazili do Kladna, kde měla Deniska s Abi trénink agilit. A po té do Kralup, kde byli naši přátelé z CHS Wolf Scream na coursingu, čímž jsme tento náročný, ale úžasný víkend zakončili.