pes, Karlovy Vary

Pes, asi 2,5 roku starý, chovaný v nevhodných podmínkách. Podle fotek by se mohlo jednat o leoparda či jeho křížence (možná se stafordem?). Přestože pes žije v těchto podmínkách je velmi přátelský (i k dětem)!

Podmínky nejlépe popíšou fotografie -> ZDE.

O pejskovi jsem se dozvěděla ve čtvrtek od Lucky, která ho objevila na facebooku. Ještě ten den večer jsem kontaktovala paní Sekulovou, abych zjistila více informací. Pes se nachází v Karlových Varech v bazaru a jeho majitel vyjádřil ochotu se ho vzdát. Dnes jsem začala obesílat známé, zda by u někoho nemohl pes najít dočasný domov. Díky Petě z CHS Wolf Scream jsem se dozvěděla o depozitu DOGPOINT. Prostudovala jsem webovky a rozhodla jsem se ihned kontaktovat Michaelu Zemánkovou, která mi velmi ochotně sdělila, že psa rádi přijmout a podmínky přijetí. Zítra se paní Sekulová pokusí kontaktovat majitele psa a domluvit s ním vydání a převoz do DOGPOINTU. Doufám, že se to podaří.

Pokud by už teď měl někdo o pejska zájem, určitě mi napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vítáni jsou především zájemci s předchozími zkušenostmi s tímto plemenem (typem psa) a preferované budoucí umístění určitě není osamocený hlídač nějakého areálu (sám už je a bazarový
areál hlídá - i když jen z kotce - taky).

Aktivně jsem řešila umístění tohoto psa do depozita DOGPOINT . Byla jsem připravena jeho pobyt uhradit z "konta leopardů v nouzi". Pes nakonec majiteli utekl, ocitl se v útulku a tam našel nový domov.