Během dočasné péče jsme Eny propláceli veškeré náklady za jídlo, veterinu a další potřeby.


Ali čekal dlouhé roky na toho nejlepšího páníčka v azylu Voříškov. Jeho pobyt zde jsme si mohli dovolit jenom díky penězům z aukcí a Vašich příspěvků ♥

 


Elvis, 11letý pes, jeho čekání ve Voříškově jsme si mohli dovolit také jen díky Vaším příspěvkům a aukcím♥


Angie, 9letá fenka, které jsme také hradili pobyt v azylu Voříškov, díky kterému našla domov ♥


Harrymu jsme hradili pobyt a převýchovu v psí škole Koira, než také našel nový domov ♥

 

stenda primetice

Max a Elin - dva bráškové se ocitli v útulku v Příměticích, kde několik měsíců čekali na nové majitele. O oba brášky projevili zájem mladí lidé od leopardů Adéla a Roman.

Z našeho účtu jsme proplatili adopční poplatky (včetně očkování), které činily dohromady 3.000,-

ZARA

Zara - fena, 3 roky, kříž. leoparda a brazilské fily.

U této feny jsme nabídli možnost finančního příspěvku na kastraci, abychom zabránili dalšímu množení psů. Bohužel majitelé přestali těsně před termínem operace komunikovat :-/

Pes, asi 2,5 roku starý, chovaný v nevhodných podmínkách. Podle fotek by se mohlo jednat o leoparda či jeho křížence (možná se stafordem?). Přestože pes žije v těchto podmínkách je velmi přátelský (i k dětem)!

Podmínky nejlépe popíšou fotografie -> ZDE.

O pejskovi jsem se dozvěděla ve čtvrtek od Lucky, která ho objevila na facebooku. Ještě ten den večer jsem kontaktovala paní Sekulovou, abych zjistila více informací. Pes se nachází v Karlových Varech v bazaru a jeho majitel vyjádřil ochotu se ho vzdát. Dnes jsem začala obesílat známé, zda by u někoho nemohl pes najít dočasný domov. Díky Petě z CHS Wolf Scream jsem se dozvěděla o depozitu DOGPOINT. Prostudovala jsem webovky a rozhodla jsem se ihned kontaktovat Michaelu Zemánkovou, která mi velmi ochotně sdělila, že psa rádi přijmout a podmínky přijetí. Zítra se paní Sekulová pokusí kontaktovat majitele psa a domluvit s ním vydání a převoz do DOGPOINTU. Doufám, že se to podaří.

Pokud by už teď měl někdo o pejska zájem, určitě mi napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vítáni jsou především zájemci s předchozími zkušenostmi s tímto plemenem (typem psa) a preferované budoucí umístění určitě není osamocený hlídač nějakého areálu (sám už je a bazarový
areál hlídá - i když jen z kotce - taky).

Aktivně jsem řešila umístění tohoto psa do depozita DOGPOINT . Byla jsem připravena jeho pobyt uhradit z "konta leopardů v nouzi". Pes nakonec majiteli utekl, ocitl se v útulku a tam našel nový domov. 

POHODOVÝ SILVESTR II

Na Silvestrovský večer jsme měli připravenou tombolu a aukci. Začali jsme krátkým vyhlášením výsledků z agilit a coursingu a pak už začala tombola. Po tombole následovala aukce, u které začalo být pořádně veselo a to především ve chvíli, kdy se cena pexesa (s leopardíma miminkama) vyšplhala na 500,- Kč :o) Celkem se nám podařilo vybrat 5.450,- Kč a tyto věci:

cibela

+ 2x balení podestýlky pro kočky, 3 kg balení granulek a maskáčový obleček na velkého psa :o) Vše bylo předáno do CIBELY, o. s.  Ještě jednou děkuji všem za účast - z výsledku mám obrovskou radost!!!