Dasty

vlajka_sk

 

Dasty - pes, bez PP, cca 5 let

 Dasty - Louisianský leopardí pes bez PP, cca 5 let

 

Dasty se nachází v dočasné péči na Slovensku a po pár měsících už můžeme stoprocentně říci, že je zvyknutý. Je to velký průzkumník a zůstává typicky opatrný jak leopard. Lidi zpoza plotu vitá, ani s návštěvou nemá problem a těší se. Človek si ho lehko ziská na milý přistup.

 

Zdravotní stav - má otlaky, které jsou v léčení. 2 přední otlaky jsou zahojené. Další 2 co měl na zadních, tak 1 je plně zahojen a druhý se hojí pomaleji a bude to ještě chvíli trvat.

Máme podezření na možnou dysplazii, Dasty sice nekulhá, ale zadní nohy má slabší, pohyb křivější a jde to vidět i z fotografií. Nijak ho to neomezuje při pohybu.

 

 

Dasty čeká na nový domov plný lásky a porozumění, bude z něj skvělý společník na delší procházky a klidně i sportování (musí se brát ovšem zřetel na jeho klouby, ale nemyslím si, že by ho do budoucna mělo výrazně omezovat

 

Více informací poskytneme na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. čísle 774 894 048.

 

prosinec 2018 - Dasty našel nový domov na Vysočině. Má psí kámošku Myšku a lidského kámoše Šimonka, miluje hračky a procházky lesem a je moc spokojený