Bob

BOB

5 letý kříženec

Dobrý den, z rodinných důvodů hledáme urgentně!! nový domov pro Boba.
Bob neměl hezký začátek života...jako štěně si ho vzali z útulku, ale moc dlouho se doma neohřál a skončil nakonec u bezdomovců 😞 Poté měl putovat zpět do útulku, a v té době jsme se ho ujali my. Bobovi je přibližně pět let. U nás je 4 rokem. Hygienické návyky zvládá na jedničku. Základní povely doma zvládá výborně, venku je to o něho horší, hlavně, když vidí jiné psy. Bob se nehodí k psovi, s fenkami si v pohodě hraje. Kočky a ostatní zvířata nevíme, nebyl s nimi v kontaktu. Je to hravý a akční pejsek, který potřebuje pozornost a lidský kontakt. Bob by se nejvíc hodil k rodinnému domu s přístupem do domu, zkušenému člověku, který se mu bude věnovat a dále s ním pracovat. Bob nedůvěřuje cizím lidem, musí se nejprve seznámit a zjistit, že mu nehrozí žádné nebezpečí. Z našich osobních zkušenosti bohužel také víme, že si nejde ani pro kousnutí daleko, ovšem ve většině případech jde vidět, kdy se Bobovi něco nelíbí a kdy tedy zpomalit a vzít to jinak. V těch ostatních případech to byly bohužel situace, kdy jsme ani my nevěděli, že se k něčemu chystá a kdy to pro nás nedopadlo dobře 😔 S Bobem jsme se snažili pracovat, chodili na cvičák, měli osobní konzultace s psychology, ale kvůli jeho nepředvídatelné povaze potřebujeme najít nový domov, který potřebuje. Je to pro nás opravdu těžké, ale vzhledem k tomu, že nyní máme doma 11 měsíční dceru, není v našich silách Boba 24 hodin hlídat a strach o rodinu je v této chvíli silnější.
Není tedy vhodný k dětem. Pokud si Vás však Bob zamiluje, bude to skvělý parťák. 🙏Bob je očkovaný, kastrovaný, čipovaný.

V případě zájmu nebo dotazů mě prosím kontaktujte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/1572067709688520/permalink/2811822079046404/